KONST / Litografier / Litografi 13557075
nr 1355 7075
Siri Derkert
(1888-1973), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 20/30. Motivet: 21x21 cm
Siri Derkert, svensk målare och grafiker född 1888 i Stockholm, död 1973.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:57:15
900 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
19 okt
Siri Derkert
Läs mer om Siri Derkert